Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 4 липня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено шість нових випадків коронавірусної хвороби.  Три пацієнти одужали. Один випадок летальний.

Станом на 10.00 год. 4 липня у Нововолинську зареєстровано 162 випадки захворювання на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 113 людей  одужали. випадків летальні. Помер чоловік, якого лікували у реанімаційному відділенні Нововолинської ЦМЛ, він мав супутні хвороби, кілька днів був підключений до апарату ШВЛ.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 19 пацієнтів, хворих  на коронавірус: 11 жителів міста і 8 іногородніх (Іваничівський р-н – 3, Горохівський р-н – 1, Локачинський  р-н-4). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 9 жителів міста та 7 іногородніх пацієнтів. У реанімаційному – хворих, 2 жителі  міста та 1 іногородній.

Два нововолинці, які мають коронавірусну хворобу, лікуються в обласній лікарні, а ще 28 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 253 швидких тести і взято 1068 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 304 аналізи та методом ІФА G – 108 аналізів.

 

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.