Міністр розвитку громад та територій України оцінив ремонт міського стадіону

Третього липня 2020 року, перебуваючи з робочим візитом на Волині, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом із головою облдержадміністрації Юрієм Погуляйком відвідали Нововолинськ. У супроводі міського голови Віктора Сапожнікова та його першого заступника, секретаря ради Андрія Сторонського разом з іншими представниками делегації області та міста гості насамперед оглянули хід капітального ремонту трибун та бігових доріжок стадіону спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар».

Цей об’єкт включений до проєкту «Україна – чемпіон» та реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Кошторисна вартість ремонту головного стадіону міста становить понад  21 мільйон гривень, уже виконані роботи на 6 мільйонів гривень. На капітальний ремонт трибун та бігових доріжок передбачено 9 мільйонів гривень, з яких 2 мільйони гривень – це кошти з міського бюджету, решта – з державного.

Міський голова Віктор Сапожніков розповів про комплекс завершених робіт та про ті, які виконуються зараз. Зокрема, нині працюють над облаштуванням легкоатлетичної частини стадіону, встановлюють меліорацію та водовідведення, прокладають бігові доріжки із поліуретановим покриттям, облаштовують сектори для метання ядра та стрибків з шестом, які вже заасфальтовані.

Перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, президент ФЛА Волинської області Володимир Рудюк зазначив, що у намірах зробити у Нововолинську сучасний стадіон, це дасть можливість проводити тут національні та міжнародні змагання. Він запевнив, що до Дня Незалежності України усі роботи будуть завершені. У дні святкування 70-річчя міста тут виступатимуть легкоатлети світового рівня.

Наприкінці серпня проходитиме національний чемпіонат України в Луцьку і кілька видатних зірок легкої атлетики зможуть приїхати до Нововолинська аби продемонструвати показові виступи, – зазначив Володимир Рудюк.

Олексій Чернишов позитивно оцінив процес виконання робіт та повідомив, що кошти, які передбачені на співфінансування даного об’єкта вже спрямовані в область. Міністр висловив бажання повторно відвідати Нововолиськ та бути присутнім на церемонії відкриття оновленого стадіону.

Делегація також завітала на ТОВ «Кроноспан-УА». Генеральна директорка Наталія Покінська провела екскурсію виробничими цехами та ознайомила гостей із потужностями підприємства.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.