Центральну та обласну владу просять скасувати рішення про карантин вихідного дня

Міська комісія з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося  13 листопада 2020 року, рекомендує   суб’єктам господарювання взяти до відома вимоги Постанови  КМУ, якою Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Відповідно до неї  протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

Міська комісія з  питань ТЕБ та НС також доручила міському голові Віктору Сапожнікову  звернутися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля  з проханням скасувати рішення про встановлення карантину  вихідного дня. Адже  запровадження таких заходів призводить до супротиву малого та середнього бізнесу, який  вже несе чималі втрати.  Відповідний лист – прохання не впроваджувати карантин  вихідного дня  міська комісія  з ТЕБ та НС вирішила направити і до голови Волинської обласної державної адміністрації, керівника регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Юрія Погуляйка.

На комісії заслухали директора Нововолинського госпрозрахункового ринку Ігоря Федоришина, який повідомив, що учора з підприємцями дійшли згоди і ринок працюватиме у середу, четвер та п’ятницю. А вже сьогодні вранці йому надійшла пропозиція  щодо встановлення інших днів роботи.   За словами Ігоря Петровича, цієї суботи і неділі ринок функціонуватиме ще у звичному режимі. А за ці вихідні  разом з підприємцями мають  визначитися щодо режиму  подальшої роботи.

Звернуто увагу керівників контролюючих органів на активізації  роз’яснювальної роботи серед громадян та суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог, а також вжиття більш дієвих адміністративних заходів за порушення протиепідемічних норм.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.