Міський голова Борис Карпус провів робочу зустріч із начальником Нововолинського відділу поліції

Сьогодні, 13 січня, міський голова зустрівся із тимчасово виконуючим обов’язки начальника відділення №1 (м. Нововолинськ Володимир-Волинського районного відділу) ГУНП у Волинській області Олександром Ципко.
Говорили про забезпечення представництва поліції у селищі Благодатному. Ближчим часом туди буде делегований працівник, який здійснюватиме охорону громадському порядку в селищі та в селі Грибовиця.

Борис Сергійович дав доручення розробити концепцію осучаснення камер відеоспостереження і встановлення «розумних» камер. Це дасть можливість оперативно реагувати на злочини різних рівнів складності.

Підняли питання боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у місті. Мер міста наголосив, що поліція має приділяти цій проблемі максимальну увагу.

На завершення зустрічі обговорили режим роботи поліції в умовах локдауну. Важливо, щоб працівники відділення діяли в рамках чинного законодавства і не здійснювали тиск на суб’єктів підприємницької діяльності.