Нововолинська громада – в десятці серед 300 громад за Всеукраїнським рейтингом інституційної спроможності та сталого розвитку

За результатами дослідження фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», Нововолинська територіальна громада посіла дев’яте місце у «Всеукраїнському рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».

Станом на 01 січня 2022 року за 40 критеріальними показниками проведено дослідження 300 кращих громад з чисельністю до 150 тисяч осіб. При оцінюванні, фахівці Центру економічних досліджень використовували кілька джерел інформації: сайт громади; анкету громади, яку надають працівники муніципалітету; відкриті джерела; громадські звернення з документальним підтвердженням.

До слова, у рейтингу громад Волинської області Нововолинська ТГ посіла друге місце. Перша сходинка дісталася Володимир-Волинській громаді.