Ліцей №3 представив Волинь на всеукраїнському телемості «Єднаймося заради Перемоги»
16 лютого з нагоди Дня єднання, Нововолинський ліцей №3 взяв участь у всеукраїнському телемості «Єднаємось заради Перемоги». Це єдиний заклад, який представив Волинь у патріотичному заході.
Подія об’єднала учасників з Тернопільської, Львівської, Донецької, Черкаської та Сумської областей.
Директорка ліцею Наталія Руга розповіла колегам про активну волонтерську діяльність у закладі, учнівське самоврядування та впровадження нових проєктів для освітнього процесу.
До заходу долучилися учні 9-10 класів, які подарували учасникам свята пісню «Родина».
Телеміст «Єднаємось заради Перемоги» організували, аби ще раз нагадати про важливість бути єдиними та сильними у боротьбі за мирне майбутнє.





