Затвердили додаткові протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

На території м. Нововолинська та селища Благодатне рішенням виконкому від 16 березня 2020 року затверджено додаткові протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 .

Відповідно до цього документу утворено оперативний штаб з координації протиепідемічних заходів та оперативного реагування у випадках ускладнень епідситуації захворювання на COVID-19 у кількості 9 осіб.

 

Рішенням виконкому заборонено проведення усіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та ін.) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

У розпорядчому документі йдеться:

«З 17 березня 2020 року до закінчення карантину зупинити роботу таких об’єктів загального користування, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у м. Нововолинську та селищі Благодатному:

–    кінотеатрів, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

–    дитячих розважальних центрів, майданчиків;

–    фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

–    усіх закладів торгівлі, крім продуктових та аптек;

–    торговельно-розважальних центрів та нічних клубів;

–    ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;

–   ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;

–  закладів побутового обслуговування, а саме салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, тату салонів та інше;

– стоматологічних кабінетів усіх форм власності, за винятком КНП «Нововолинська міська стоматологічна поліклініка» для надання невідкладної допомоги.

 

Для усіх підприємств, установ, закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення, встановити максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів з розрахунку 15 кв. м на одного відвідувача.

Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій міста, а у разі неможливості їх закриття через безперервний виробничий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівника.

Релігійним громадам обмежити проведення богослужінь за великої кількості людей, запровадити дезінфекційний режим у храмах.

Власникам торговельних закладів, банків, поштових відділень та інших закладів забезпечити за допомогою розмітки в касовій зоні, та у разі необхідності на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 метри, а також встановлення дезінфекторів для обробки продуктових корзин і візків. Видавати кожному відвідувачу одноразові рукавички, у разі неможливості забезпечити дезінфікатори на вході, здійснювати регулярне прибирання та дезінфекцію приміщень.

Суб’єктам господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, заборонити перевезення понад десять пасажирів одночасно в одному транспортному засобі.

Виконавчому комітету, його відокремленим структурним підрозділам, місцевим структурам органів влади та організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи у режимі онлайн.

Відділу «Центр надання адміністративних послуг у м.Нововолинську» прийом громадян здійснювати лише з невідкладних питань по 2 людини за наступним графіком:

– понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15;

– п’ятниця – з 8.00 до 16.00.

Щодня з 11.30 год. до 12.00 та з 14.30 год. до 15.00 год. проводити вологе прибирання та дезінфекцію приміщення (у визначений час прийом громадян не здійснювати).

Кожної години протягом 10 хвилин здійснювати провітрювання приміщення».

Цим рішенням зупинено прийом громадян з особистих питань у громадській приймальні виконавчого комітету міської ради.

Зобов’язано Нововолинське відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області вживати заходи адміністративного впливу до власників закладів, які порушуватимуть карантинні умови.

Директору КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» Морозу В.В. рекомендовано тимчасово припинити проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;

вирішити питання перепрофілювання міської лікарні для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попіці О.О. змістити акценти роботи сімейних лікарів, педіатрів по прийому громадян з ознаками респіраторних захворювань з поліклінік до відвідування їх вдома та комунікацію через засоби зв’язку (телефони).

Рішенням виконкому затверджено алгоритм взаємодії між КНП «Нововолинська центральна міська лікарня», КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги», Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» і Нововолинським міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку коронавірусної хвороби (СOVID-19) на території міста .

Фінансове управління міськвиконкому зобов’язали передбачити виділення додаткових асигнувань на створення запасу діагностичних, лікувальних та дезінфекційних препаратів, експрес-тестів на наявність у крові імуноглобулінів до SARSCoV-2 та на підготовку госпітальних баз на випадок поширення захворювання.

За невиконання цього рішення керівники закладів, установ, організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інші суб’єкти підприємницької діяльності нестимуть персональну відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Найчастіші запитання та рекомендації щодо коронавірусу

У звязку із загрозою поширення коронавірусної інфекції та заходамищо вживають уряди країнщоб запобігти її розповсюдженнюпропонуємо ознайомитись з актуальною інформацією щодо коронавірусу від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Продовжити читати

Нововолинців просять обмежити відвідування амбулаторій

У зв’язку із введенням на території України карантинних заходів до 3 квітня та з метою профілактики поширення захворювань спричинених вірусом COVID-19 Центр первинної медико-санітарної допомоги просить здорових відвідувачів на цей період обмежити відвідування амбулаторій центру.
Це стосується тих пацієнтів, які проходять планові медичні огляди, котрим потрібні різного виду довідки та планові обстеження, аналізи, планове лікування у кімнатах денного перебування. Звертатися тільки при нагальній потребі, гострій патології.

Адміністрація Центру ПМСД зазначає, що протягом карантину можна отримати будь-яку консультацію щодо власного здоров’я, а також електронний рецепт на необхідні медикаменти за державною програмою “Доступні ліки” в телефонному режимі у свого сімейного лікаря.

«Просимо поставились з розумінням і без потреби утриматись від відвідування закладів, у яких є масове скупчення людей, у тому числі і медичних!

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії! Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного», – наголошують у Центрі ПМСД.
  
Телефон для довідки:+380680555274, Інна, з 8.00 до 17.00.

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

  Шановні громадяни міста Нововолинська та смт Благодатне!

Звертаємо Вашу увагу, що з 16.03.2020р. по 03.04.2020р. на період карантинних заходів управління соціального захисту населення буде працювати без відвідувачів.

Консультації можна отримати за телефонами:

–  прийом документів від громадян для призначення допомог та субсидій  за попереднім записом  – 3 01 07;

– з питань призначення субсидій, соціальних допомог і компенсацій –3 01 07,   3 25 49,  098 371 8852;

– з питань виплати допомог та отримання довідок – 3 15 06.

З інших питань, що стосуються соціального захисту, консультації можна отримати за телефонами:

  приймальня –  4 10 70;

  відділ персоніфікованого обліку (пільги) – 4 08 18,  4 05 41;

  відділ обслуговування осіб з інвалідністю – 3 14 96;

  державні соціальні інспектори – 3 24 33,  3 05 37;

 спеціаліст з питань   постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 3 21 68.

Також можна надсилати звернення на електронну пошту управління соціального захисту  населення   upszn@nov-rada.gov.ua

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе і рідних та будьте здорові.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради

У Нововолинську посилюють заходи у зв’язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції

Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні, яке провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. На засідання запросили керівників правоохоронних органів, Нововолинського об”єданого районного військового комісаріату, супермаркетів та окремих служб міста.

Як відомо, в Україні зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19. До 3 квітня оголошені карантинні заходи.

Міська комісія з питань ТЕБ та НС зібралася для того, аби напрацювати дії з метою впровадження заходів для мінімізації ризиків поширення коронавірусу COVID-19.
За словами Андрія Сторонського, Нововолинськ має бути готовим на випадок боротьби з небезпечною інфекцією.

«Ми – прикордонне місто. Багато заробітчан повертаються додому з різних куточків світу. Прошу з усією відповідальністю поставитися до своєї та безпеки інших громадян. Тільки карантинні заходи дають змогу запобігти розповсюдженню небезпечної інфекції», – зауважив перший заступник міського голови.

Він акцентував увагу на обмеженні перебування людей у місцях масового скупчення, особливо дітей. Рекомендують обмежити зібрання людей не більше 30 осіб.

Рекомендовано призупинити роботу закладів торгівлі, спортзалів, торговельно-розважальних центрів і речового ринку, крім продуктових магазинів та аптек, автозаправок і пунктів доставки їжі.

Керівникам супермаркетів наголошено на постійному проведенні дезінфекції торговельних залів та звертають увагу на вжиття заходів, щоб не створювати великих черг. Адже помітний ажіотаж, коли люди почали скупляти продукти харчування. Натомість власники магазинів запевняють, що усього вистачає у достатній кількості.

DSC 4078

Посилені міри щодо дезінфекції громадського транспорту, зокрема, після кожного рейсу необхідно проводити обробку салонів, дверних ручок тощо. Андрій Сторонський доручив начальнику відділу транспорту, зв”язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Юрію Коцурі проконтролювати ситуацію щодо дотримання цих вимог.

Радник міського голови Володимир Рожелюк звернувся до керівництва ЖКО та голів ОСББ закупити пульвелізатори для щоденної дезінфекції під’їздів.

Рішенням комісії ТЕБ та НС призупинені планові, попередні та профілактичні медогляди.

DSC 4065

Андрій Сторонський звернувся до керівників установ та організацій переглянути графік прийому громадян з метою недопущення скупчення людей. Краще створити скриньки, через які можна було б подати письмові звернення або розглянути можливість запитів на електронні адреси.

Перший заступник міського голови звертається до керівників релігійних організацій, аби по можливості обмежити зібрання людей у храмах.

«Маємо спільними діями, кожен на своєму місці, забезпечити умови для того, щоб не допустити вірусу, зокрема, в нашому місті, та максимально знизити ризики зараження», – підкреслив Андрій Сторонський.

 

DSC 4067

 

DSC 4066

Відділ інформаційної поілтики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Прийом громадян у виконавчому комітеті міської ради тимчасово призупинено, а у ЦНАПі – обмежено

З 16 березня тимчасово припинений прийом громадян з особистих питань у громадській приймальні виконавчого комітету міської ради.

Прохання звернення надсилати у письмовій формі на електронну адресу: hromad@nov-rada.gov.ua

Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На період карантину, до 03 квітня, в обмеженому режимі працюватиме центр надання адміністративних послуг.

Звертаємо увагу, що кожного дня у зв’язку з вологим прибиранням та дезінфекцією приміщення, призупинятиметься прийом громадян з 11.30 год. до 12.00 та з 14.30 год. до 15.00 год, а щогодини протягом 10 хвилин відбуватиметься провітрювання. У ЦНАПі прийматимуть по 2 громадян  та лише з невідкладних питань.

Отож прохання на період карантину без нагальної потреби  візити до Центру надання адміністативних послуг обмежити.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги запустив “гарячу лінію” з питань профілактики коронавірусної інфекції

З 15 березня 2020 року у Нововолинському Центрі ПМСД щоденно з 8.00 до 21.00 працюватиме  телефон “ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ” з питань профілактики коронавірусу: +380932579215.

Адміністрація медзакладу звертається до громадян, котрі повернулися з країн, де зареєстровані випадки COVID-19, хто був в контакті – Ви вважаєтеся потенційними носіями вірусу, навіть за відсутності симптомів.

“Інкубаційний період (період, коли симптоми ще відсутні) триває 14 днів.Але в цей час людина заразна!Тому потрібно уникати контактів, не ходити в гості, не виходити з дому і самоізолюватись- перебувати в окремо виділеній кімнаті, користуватись масками та дотримуватись правил гігієни протягом двох тижнів! Це попередить інфікування інших!
При появі симптомів  не бігти в амбулаторію, поліклініку чи лікарню! Не їхати туди маршруткою! Не наражати на небезпеку інших! Подзвонити!”- нагадують у Центрі ПМСД.

Адміністрація медичного закладу зазначає, що по телефону “гарячої лінії” можна отримати усю необхідну інформацію.  При потребі приїде лікар у спецодязі для огляду та госпіталізує у спеціалізований інфекційний заклад.

Пам”ятаймо, що наша безпека залежить від самосвідомості і мудрих рішень. Дбаймо про своє здоров‘я та здоров‘я інших.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

Щоденно Ви забезпечуєте життєво необхідні потреби нововолинців, створюєте тепло і затишок в оселях,впорядковуте наше місто, яке з року в рік стає красивішим та ошатнішим.

Дякую кожному з Вас за щоденну невтомну працю й відданість своїй професії.
Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди.
І нехай слова вдячності від людей зігрівають вашу душу.

З повагою

міський голова Віктор Сапожніков.

Посадовці вивчали зміни в декларації-2020

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Продовжити читати

З чим люди звертаються до міського голови

Були 2 колективні звернення. Група мешканців з вулиці Світла дякували міському голові за проведені роботи із заміною водогонів, а також просили покласти асфальтне покриття на цій вулиці.

Продовжити читати